VRSTA ID MENTOR(-ICA) TERMIN VKLJUČENI UČENCI
Angleščina Tanja Nikolovski  sreda, 13.25 –  14.10 4.-6. r., PPVI 6
Bobnarski krog Jasna Veber Zazula  torek, 7.30 – 8.15 3., 6., 7. r., PPVI 2, 4b in 5
Čebelarski krožek Damjan Šimenko  ponedeljek, 13.45 – 14.30  6., 7. r., PPVI 4b, 5 in 6
Družabne in didaktične igrice Zvonka Drozg  ponedeljek, 13.20 – 14.04 PPVI 1 in 2
Eksperimentalni krožek Matija Brmež  petek, 7.30 – 8.15 1., 2. in 4. r
Folklora Vesna Horvat, Tina Rajh  sreda, 7.30 – 8.15  1.-5. r., PPVI 2
Folklora Vesna Horvat petek, 12.55 – 13.40 PPVI 1-3
Fotografski krožek Alenka Kosem  torek, 12.55 – 13.40 8.-9. r., PPVI 4a in 4b
Joga Jasna Veber Zazula  ponedeljek, 7.30 – 8.15  1., 3.,8. r., PPVI 1, 2, 4b
Kuhanje Andreja Zagoršek  četrtek, 13.45 – 14.30 4., 5. in 7. r.
Kuharski krožek Tina Majerič  sreda, 7.30 – 8.15 PPVI 4-6
Kvačkanje in pletenje Dragica Emeršič  torek, 12.55 – 13.40 4., 5., 6., 9. r., PPVI 4a, 6
Lutkovni krožek Marija Arnuš  torek,  7.30 – 8.15 6., 8. in 9. r.
Mladinske delavnice Janja Trunk  četrtek, 7.30 – 8.15 9. r., PPVI 4b
Orffi Klementina Mikec Korpič  sreda, 13.20 -14.05 PPVI 4-6
Pevski zbor Klementina Mikec Korpič  ponedeljek, torek PPVI 1 in 2; 1., 2.r.; 6.-9.r.
Plesno-ritmični krožek Dragica Emeršič, Zdenka Kokol  četrtek, 12.55 – 13.40 4.-9. r., PPVI 3-6
Računalniški krožek Damjan Šimenko  četrtek, 7.30 – 8.15  vsi
Razgibalne urice z družabnimi igrami Staša Potočnik  sreda, 7.30 – 8.15 PPVI 4-6
Sproščanje skozi glasbo Tamara Tomašič  torek, 11.50 – 12.35 8.- 9.r.
Šahovski krožek Marjan Leben  četrtek, 7.30 – 8.15  5., 6., 8. r., PPVI 4-6
Šolska športna tekmovanja Tomaž Valenko  petek, 13.45 – 14.30 6.- 9. r.
Športni krožek Anton Lah  torek,  11.50 – 12.35 1.- 2. r.
Vesela šola Damjana Vršič ponedeljek, 7.30 – 8.15; feb.-apr. 4. -6. r.

 

Druge oblike

VRSTA DEJAVNOSTI MENTOR(-ICA) TERMIN VKLJUČENI UČENCI
Fakultativni pouk nemščine Darinka Rojko Pičerko  torek, 7.30 – 8.15  6. – 9. r.
Halliwick Tanja Knehtl Terme Ptuj, PPVI 1-3
Kolesarski krožek Silvester Vogrinec  četrtek, 13.20 – 14.05  5. r.
Planinski krožek Damjana Vršič, Milena Zupanič sobota 1 x mesečno 4.r., PPVI 4b, 6
Plavanje Anton Lah Terme Ptuj, PPVI 4-6